Bilecikowe dla mam i tatusiów z dziećmi

Linie lotnicze Wizz Air wprowadzają nową promocję pod uroczą nazwą „Bilecikowe”. Oferta zagwarantuje 50 procentową obniżkę za bilet lotniczy dla niemowląt i dzieci do 14 roku życia. Trzeba podkreślić, że podniebne becikowe obowiązuje wyłącznie na polskim rynku (połączenia z/do Polski) od 24 kwietnia 2014 roku.

Bilecikowe

Szczegóły promocji

Podczas rezerwacji biletów lotniczych dla dzieci (w tej samej rezerwacji muszą znajdować się również 2 osoby dorosłe) 50 procent zniżki na lot malca zostaje automatycznie przekazane na konto WIZZ, z którego została wykonana dana transakcja. Nasze konto zostaje zasilone, a zaoszczędzone środki możemy wykorzystać na wykupienie kolejnych przelotów czy innych usług oferowanych przez węgierskiego operatora, więcej szczegółów oczywiście na oficjalnej stronie węgierskiego przewoźnika. Podczas internetowego zapisu należy również pamiętać o kilku podstawowych sprawach. Po pierwsze w jednej rezerwacji liczba dzieci nie może przekroczyć czwórki, nasze konto zostanie zasilone w walucie odpowiedniej dla posiadanego konta WIZZ, a z uzyskanych środków możemy skorzystać w ciągu roku od przelania zaoszczędzonej kwoty wybierając jakikolwiek lotniczy kurs. Ważności zasilenia ulega przedawnieniu, przepadają również środki pozostawione na koncie, ponieważ nie podlegają zwrotowi ani przeniesieniu.

Linie lotnicze Wizz Air wierzą, że taka promocja dla dzieciaków momentalnie przyciągnie zainteresowanych odbiorców. Poza tym operator stawia na ocieplanie własnego wizerunku, podkreślając, że jest przewoźnikiem otwartym i przyjaznym rodzinom. Jeżeli proponowana przez linie oferta zostanie dobrze przyjęta przez pasażerów to Wizz Air rozpatrzy rozszerzenie jej na pozostałe rynki lotnicze.

„Bilecikowe”, zaraz po do dziś funkcjonującym „Paszporcie Kapitana” to kolejna fantastyczna promocja dla małych podróżników. Dzięki Captain’s Pass dzieciaki mogły zbierać pieczątki podczas każdego lotu i zagwarantować sobie wizytę w tajnej Kabinie Pilotów (6 pieczątek). Każdy rodzic, który pragnął przemienić, dla niektórych nieprzyjemną podróż samolotem w niezapomnianą przygodę, drukował Paszport Kapitana. Formularz znajdziemy na stronie operatora www.wizzair.com/kids.

Pomysły węgierskiej linii lotniczej do tej pory zazwyczaj były strzałem w dziesiątkę. Czy tak samo będzie z wprowadzanym od kwietnia „Bilecikowym”? Można podejrzewać, że mali turyści gdyby mieli wybór sami zdecydowaliby się na lot tą bardziej atrakcyjną i ciekawą linią lotniczą. Jednak na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego jak uświadamiać rodziny o możliwości „zaoszczędzenia na dzieciach” i trzymać mocno kciuki za sukces operatora, a także za kolejne niebanalne pomysły.

Podobne strony znajdziesz na: Katalog stron internetowych

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 
X