Bilety lotnicze do Gruzji – oferta wizz air

GruzjaKutaisi to przepiękne miasto w zachodniej Gruzji. Miasto posiada ogromną atrakcję Katedrę Bograta i Monastyr Gelati, które są zapisane na światowej liście dziedzictwa Unesco. Katedra znajduje się na wzgórzu i została wybudowana w XI wieku. Od 2001 roku świątynia oddana jest pod opiekę kościoła prawosławnego. Katedra przyciąga wielu turystów. Monastyr z kolei został ufundowany przez króla Dawida IV, po śmierci został tutaj pochowany. Monastyr funkcjonuje jako centrum intelektualne i kulturalne. Współcześnie ten obszar nazywa się drugą Grecją lub nowymi Atenami.

Tanie loty u węgierskiego przewoźnika

Wizz Air oferuje tanie bilety lotnicze do Gruzji. Nowe połączenia będą odbywały się z portu lotniczego w Warszawie do Kutaisi. Pasażerowie będą mogli latać dwa razy w tygodniu w środę i niedzielę. Wizz air oferuje naprawdę tanie loty, a bilety możemy kupic już za 120 złotych. Port lotniczy znajduje się między Gruzją Tbilisi a słynnym ośrodkiem Batumi. Do Gruzji połączenia oferuje także Lot. Mimo restrukturyzacji firmy, to połączenie zachowuje i będzie kontynuować loty. Dlatego na tym kierunku możemy obserwować starcie dwóch przewoźników.

Wiosna z tanim lataniem

Wizz Air nie tylko otwiera się na Gruzję, ale także będzie bardzo aktywny w Norwegii. Od 28 marca możemy tanio latać do Bergen z Katowic. Przewoźnik reaktywuje to połączenie. Tym samym staje się dość dużą konkurencją dla Norwegian. Oprócz wizz air możemy liczyć na wiele promocji w Ryanair. Przede wszystkim oferuje tanie loty z Krakowa. Między innymi kupimy bilet lotniczy do Londynu, a także Liverpoolu i Manchesteru. Z okazji otwarcia wielu tras oferuje bilety w bardzo niskich i korzystnych cenach. Najlepiej podróżować tylko z bagażem podręcznym, wtedy cena za przelot będzie naprawdę niska i korzystna. Oprócz tych przewoźników możemy skorzystać z oferty easy jet, która zaprasza nas do Paryża a także na wyspy brytyjskie. Możemy udać się do Edynburga czy Belfastu. Warto skorzystać z wiosennego first minut i zaplanować ciekawe wczasy.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 
X