Co nowego w liniach lotniczych?

Linie lotniczeRozpoczęcie okresu wiosennego zawsze związane jest z różnymi nowościami w liniach lotniczych. Zarówno przedstawiciele taniego latania jak i regularni przewoźnicy zarzucają nas przeróżnymi ofertami. Wszystko dlatego, by pozyskać klientów i zabłysnąć na jakże konkurencyjnym rynku lotniczym. Przewoźnicy oferuje nowe tanie loty a także decydują się na ryzykowne kroki.

Bilety lotnicze w liniach Finnair

Wczasy letnie można zaplanować sobie z liniami Finnair, które oferują tanie loty do Xi’an. Samoloty będą latać aż trzy razy w tygodniu. Pierwszy lot odbędzie się w połowie czerwca, a połączenia planowane są do 26 października. Miasteczko zlokalizowane jest na północy Chin. Miasteczko ogrywało bardzo ważną rolę w czasach starożytnych. Kontynent azjatycki skrywa w sobie wiele ciekawych miejsc, dlatego wczasy w Azji są coraz to bardziej popularne. Finnair jest bardzo ambitnym przewoźnikiem i stawia sobie wysokie cele. Do 2020 roku chce podwoić ilość połączeń i zyski z przelotów.

Amsterdam i Zurych w Eurolocie

Polskie linie lotnicze już od dawna wybijają się na rynek lotniczy. Z portu lotniczego w Krakowie możemy kupic tanie loty do Holandii i Szwajcarii. Z Gdańska do Amsterdamu możemy polecieć także od wiosny. Eurolot oferuje bilety lotnicze w promocyjnych cenach. Eurolot oferuje także sporo przelotów krajowych. Między innymi nowością są tanie loty do Zakopanego.

Tanie loty do Norwegii

Norwegia to przepiękny, skandynawski kraj do którego coraz chętniej kupujemy bilety lotnicze. W sprzedaż zaangażowały się także tanie linie lotnicze jak Wizz air i Ryanair. Węgierski przewoźnik reaktywuje sprzedaż biletów lotniczych do Bergen. Pierwszy lot odbędzie się 28 marca. Oprócz linii wizz air na tanie loty do Norwegii możemy liczyć u irlandzkiego przewoźnika. Ryanair od 30 kwietnia lata do norweskiej stolicy, już teraz możemy kupić bilety lotnicze do Oslo. Latając po Skandynawii możemy liczyć także na linie Sas i Norwegian. Jednak Norwegian zaczyna mieć coraz to bardziej ambitne plany. Nie chce ograniczyć się tylko do Norwegii. Oferuje bilety lotnicze do Nowego Jorku a także do Bangkoku.

Zmiany w portach lotniczych

Wizz air i Ryanair zaangażował się w promocje na lotnisku, jednak w ostatnim czasie to lotnisko ma poważne problemy. Początkowo odwołano loty z powodu złych warunków atmosferycznych. Następnie były problemy z pasem startowym. W konsekwencji przedstawiciele taniego latania wylądowali na Okęciu. Pobyt samolotów został przedłużony już do marca. Modlin będzie aktywny najwcześniej w maju. Linie lotnicze walczą o odszkodowania, gdyż ta zamiana naraża je na ogromne straty.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 
X