Port lotniczy Modlin – łatwy, tani dojazd

Port lotniczy ModlinOtwarcie nowego lotniska wywołało spore emocje, szczególnie wśród Warszawiaków. Wiele osób woli dojeżdżać do mniejszego lotniska, gdyż chce uniknąć tłumów na największym polskim lotnisku Okęciu. Modlin to bardzo korzystna oferta dla tanich linii lotniczych. Od razu zainteresował się nim Ryanair jak i Wizz Air. Węgierski przewoźnik całkowicie zrezygnował z połączeń z Okęcia, gdyż Modlin zaoferował bardziej korzystne warunki.

Obecnie jest przeprowadzana akcja pod tytułem bilet lotniskowy, dzięki któremu możemy z obojętnie jakiej stacji w Warszawie pojechać na lotnisko już za 12 złotych. Taka akcja sprawi, że portem lotniczym Modlin zainteresuje się jeszcze więcej pasażerów.

Lotnisko przyciąga tłumy, gdyż wizz air i Ryanair zaoferowali darmowe bilety lotnicze. Pierwszy z inicjatywa wyszedł wizz air oferując 70 darmowych biletów. Ryanair nie pozostał dłużny i przebił konkurencję oferując aż pięćset biletów. Emocjom towarzyszy zabawa. Gdyż warunkiem uzyskania darmowego biletu jest przebranie się w barwy danego przewoźnika. Dodatkowo będą rozdawane gadżety, reklamujące samo lotnisko. Stąd warto się tam pojawić i skorzystać na wielu promocjach.

Tanie linie lotnicze wciąż coś zmieniają w swojej siatce połączeń. Wizz air od października zrezygnował z połączeń z Barceloną i Włochami. Nie wiadomo czym taka decyzja była dokładnie spowodowana. Hiszpania nałożyła bardzo wysokie podatki lotniskowe. Jednak Włochy zawsze należały do dość popularnych kierunków.

Niezmiennie w Ryanair i wizz air bardzo dobrze sprzedają się bilety lotnicze do Londynu. Dlatego wizz air na trasie Londyn-Katowice chce spróbować ograniczyć bagaż podręczny w celu przyspieszenia odpraw, co korzystnie wpłynie na punktualność tych linii lotniczych.

Nowe lotnisko zostało otwarte z okazji euro, ale nawet po mistrzostwach jest chętnie wykorzystywane, szczególnie w okresie letnim, kiedy to mnóstwo osób wyjeżdża na wczasy. Niebawem rusza połączenia z lotniska w Lublinie. Już teraz wizz air zaoferował bilety lotnicze do Londynu i Oslo.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 
X