Skandynawia z Wizz Air

Wizz AirWizz Air w tym roku ogłosił sporo promocji, w tym wiele tanich lotów do Skandynawii. To niewiarygodne, lecz przelot możemy kupić już w cenie 8 złotych. Zazwyczaj niskie ceny skierowane są głównie do osób, które posiadają kartę klubu wizz air. Tym razem jest inaczej i za parę złotych poleca wszyscy pasażerowie, nie koniecznie ci, którzy posiadają kartę członkostwa. Z portu lotniczego w Gdańsku możemy udać się do Goteborg, do Malmo, Sztokholmu a także kupić bilety lotnicze do Oslo. Z nowo otwartego lotniska w Lublinie także możemy udać się do norweskiej stolicy. Z lotniska z Katowic oferuje się połączenia do Sztokholmu, Malmo, Oslo. Również do tych miast polecimy z Poznania.

Reaktywacja tanich lotów do Bergen

Już 28 marca z Katowic polecimy do Bergen. To połączenie było na jakiś czas wycofane, a ten kierunek był realizowany tylko przez Norwegian. Już na wiosnę wizz air wchodzi z powrotem do gry. Bergen to jedna z najpopularniejszych miejscowości, pod względem turystycznym na południu Norwegii. Miasto to także ośrodek kultury i edukacji, pełen uniwersytetów i studentów.

Wizz Air w Modlinie

Na wieść o otwarciu nowego lotniska pod Warszawą, wizz air zaczął snuć śmiałe plany. Postanowił przenieść wszystkie połączenia z Okęcia właśnie do Modlina. Zaczął oferować mnóstwo promocji i tanich lotów. Obecnie jednak wszystkie samoloty, znalazły się z powrotem na Okęciu. Problemy w Modlinie zaczęły się podczas nasilającej się mgły, następnie zamknięto i zaczęto renowację pasa startowego. Wielokrotnie przekładano termin końca remontu, ostatecznie zarówno wizz air jak i Ryanair zapowiedział, że pozostanie na Okęciu do końca października. Tanie linie lotnicze będą domagały się odszkodowania od lotniska. Przewoźnicy wierzą, że nowy port lotniczy w Świdniku tym razem sprosta ich oczekiwaniom. Wizz air oferuje bilety lotnicze do Oslo i Londynu. Ryanair z kolei lata do Londynu i oferuje bilety lotnicze do Dublina. W późniejszym czasie pojawią się także połączenia z Liverpoolem. Węgierski przewoźnik oferuje także mnóstwo ofert i promocji na bilety lotnicze do Budapesztu. Tam też znajduje się jego główny hub.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 
X