Tanie linie lotnicze na Cypr

CyprCypr to miejsce, w którym możemy spędzać wczasy przez cały rok, gdyż o każdej porze jest tutaj słoneczna pogoda. Cypr jest świetną ofertą także na wczasy rodzinne. Cypr jest trzecią wyspą pod względem wielkości na Morzu Śródziemnym. Cypr słynie przede wszystkim z różnorodnej kuchni, gdyż Cypryjczycy uwielbiają zabawę i gościnność. Przede wszystkim widać tutaj wpływy Grecji. Główną atrakcją wyspy jest Limassol. Przede wszystkim urocze jest tutaj stare miasto. Cypr odznacza się pięknymi plażami i ciekawymi zakątkami z wieloma zabytkami. Przylądek Aspro jest największa atrakcją południowego Cypru. Przede wszystkim można liczyć tutaj na prawdziwy relaks, gdyż panuje tu błoga cisza i spokój. Hotele na Cyprze najlepiej zamawiać z opcją all inclusive. Wiele biur podróży oferuje wycieczki last minut i first minut na Cypr.

Bilety lotnicze do Pafos

Na Cypr możemy dolecieć w bardzo niskich cenach korzystając z linii wizz air i ryanair z portu lotniczego w Warszawie. Bilet lotniczy kupimy w cenie 261 złotych a podróż odbywa się na trasie Warszawa- Sztokholm- Pafos-Bruksela. Przesiadki mieszczą się w ciągu 24 godzin. Aby skorzystać z obniżek na stronie wizz air, warto zaopatrzyć się w kartę klubu wizz air. Bilety lotnicze do Pafos sprzedaje także sam Ryanair z portu lotniczego w Krakowie.

Konkurencja i współpraca w tanich lotach

Nie jest tajemnicą, że linie wizz air i ryanair od zawsze ze sobą konkurują. Jednak na wielu trasach oferują wspólne połączenia, dzięki czemu loty są jeszcze tańsze. Wizz air wprowadził do swojej linii możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych, jednak większy jest dodatkowo płatny. W tym roku wprowadził także specjalna kartę, dzięki której pasażerowie będą mieli pierwszeństwo wejścia na pokład, a także darmowy, większy bagaż podręczny. Natomiast Ryanair także zaskakuje klientów nowymi ofertami. Aby polepszyć komunikację z pasażerami, wprowadził formularz, dzięki któremu klienci mogą skomentować jakość podróży. Oprócz tego także zaoferował drugi bagaż podręczny, który można zabrać bezpłatnie. Na konkurencyjności tanich linii lotniczych korzystają pasażerowie, którzy mogą korzystać z różnych promocji u obydwóch przewoźników.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 
X