Tanie loty w Wizz Air

Wizz AirWizz Air zarzuca klientów wieloma promocjami. Już teraz możemy latać po Europie za 10 złotych w obydwie strony. Taka oferta z pewnością zachęci niejedną osobę do niezaplanowanej podróży. Z Wizz Air możemy udać się na dłuższe wczasy lub krótki wypad weekendowy. Z portu lotniczego w Gdańsku możemy udać się do Cork lub do Londynu. Z lotniska w Modlinie możemy także kupić bilety lotnicze do Paryża. Podróżując często linią Wizz Air warto stać się członkiem Wizz Air Discount Club. Ponadto Wizz Air postanowił wprowadzić nowego airbusa do lotniska w Gdańsku. Dzięki temu połączenia będą wykonywane częściej.

Tanie latanie w Wizz Air

Wizz Air to znany przewoźnik typu low cost, najpopularniejszy na terenie Europy wschodniej. Główny hub znajduje się w Budapeszcie. Wizz Air znacznie zwiększa ilość sprzedaży biletów lotniczych do Budapesztu. Na lotnisku w Modlinie Wizz Air ma jeszcze lepsze notowania niż linia Ryanair. Wizz Air oferuje także bilety lotnicze do Londynu z lotniska w Lublinie, które zostanie niebawem otwarte. Z Lublina będzie można także kupić bilety lotnicze do Oslo. Wizz Air w tym roku znacznie otworzył się na Norwegię. Oprócz Oslo oferuje tanie loty do Bergen, Trondheim i Stavanger.

Bagaż podręczny w węgierskich liniach

Wizz Air w ostatnim czasie wprowadził zmiany dotyczące ilości bagażu wnoszonego na pokład samolotu. Teraz będzie można wnieść mniejszą walizkę, za to pasażerowie będą mieli zagwarantowane sprawniejsze odprawy i większą punktualność samolotów. Bagaż podręczny i rejestrowany to duży problem w tanich liniach lotniczych. Często przez bagaż cena przelotu jest kilkakrotnie wyższa niż cena samego biletu lotniczego. Ceny bagażu wśród przedstawicieli taniego latania bardzo się różnią. Dość korzystnie ceny bagażu kształtują się w easy jet. Drogi bagaż rejestrowany jest w Ryanair. Dlatego najlepiej podróżować tylko z bagażem podręcznym, rejestrowany ograniczyć do minimum. Dodatkowo płaci się także za sprzętu sportowe, co jest dość istotne podczas planowania wczasów zimowych. Ponadto w Wizz Air klienci mogą teraz zabukować sobie więcej miejsca na pokładzie samolotu. Podobną opcję zaczął oferować Ryanair.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 
X