Wizz Air od czterech złotych

Wizz AirWizz Air i Ryanair to dwa najwięksi niskobudżetowi przewoźnicy. Wzajemnie ze sobą konkurują, często także oferują wspólne loty przesiadkowe. Wizz air oferuje bilety lotnicze do czterech złotych. Zgodnie z zapowiedzią przewoźnik obniżył sporo lotów o pięć euro. Za cztery złote kupimy bilety lotnicze do Mediolanu, Budapesztu czy Brukseli.

Bilety lotnicze z Poznania

Niedawno Ryanair zaoferował sporo tanich lotów z Poznania, w związku z obchodzeniem już siódmych urodzin na tym lotnisku. Pierwszy lot Ryanaira odbył się do Londynu Stansted. Obecnie funkcjonuje tak ponad dwanaście różnych połączeń. Dlatego wizz air także musiał zachęcić do korzystanie z jego usług na tym lotnisku. Z tego portu lotniczego polecimy z wizz air do Oslo, Paryża, Londynu. Cork a także Sztokholmu.

Bilety lotnicze z Gdańska i Wrocławia

Paryż, Corck, Londyn, Barcelona i Rzym to miasta, które możemy odwiedzić także w atrakcyjnych, niskich cenach z wizz air. Wrocław także kojarzy się wszystkim z Ryanairem, gdyż irlandzki przewoźnik zlokalizował tam swoje samoloty i utworzył we Wrocławiu bazę. Niedługo nową stolicą taniego latania zostanie Modlin. Można tam korzystać zarówno z oferty Ryanair jak i Wizzair.

Zmiany w tanich liniach

Pasażerowie bardzo chętnie korzystają z przewoźników low cost. Przede wszystkim dlatego, że tanie linie lotnicze oferują sporo promocji i coraz bardziej stają się komfortowe. Oczywiście za wszystkie dodatkowe usługi trzeba płacić. Jednak cena cztery złote za bilet lotniczy kusi dzisiejszego turystę. Niektóre linie oferuje zniżki na bagaż dodatkowy jak narty czy snowboard. W Eurolocie w tym roku czekają na nas promocje nawet do 50 procent. Przedstawiciele tanich linii rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Norwegian, który latał tylko do Skandynawii obecnie oferuje bilety lotnicze do Nowego Jorku i Tajlandii. Przewozić pasażerów będzie nowymi Dreamlinerami. Stąd oprócz ciekawych desygnacji, Norwegian oferuje wysoki komfort. Norwegian należy do bardzo ekonomicznych i ekologicznych przewoźników.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 
X