Wizz Air w natarciu Norwegii

Wizz AirStavanger to przepiękne miasto Norwegii zlokalizowane na południowym wschodzie kraju. Jest także czwartym co do wielkości miastem, a także bardzo popularnym turystycznie. Przede wszystkim funkcjonuje jako bardzo ważny port rybacki. Główne Muzeum w mieście to Muzeum Ropy Naftowej. We wnętrzach można zwiedzić wiele maszyn i urządzeń. Można także zwiedzić Muzeum Produkcji Konserw. Miasto może poszczycić się także katedrą z czasów średniowiecznych. Jako jedyna w mieście zachowała gotyckie wnętrze. Na południe od centrum miasta można podziwiać Pomnik Trzech Mieczy.

Od 25 kwietnia będzie można latać do Stavanger wraz z Wizz Airem. W środy i soboty będą realizowane podróże z Katowic. Nowy kierunek cieszy się dużym zainteresowaniem.

Bergen to ważny ośrodek nauki a także kultury Norwegii. Miasto inaczej nazywa się brama fiordów, a jego atrakcyjność została doceniona na światowej liście dziedzictwa Unesco. Bergen zawiera w sobie mnóstwo miejsc i budynków wartych uwagi. Przede wszystkim liczne kościoły. Do atrakcyjnych miejsc niesakralnych należy ogród botaniczny, który posiada bogactwo fauny i flory jedną z największych w Europie. Co roku odbywa się tu mnóstwo imprez w tym festiwal Folkloru.

Bilety lotnicze do Bergen możemy kupić również w liniach Wizz Air. Loty są realizowane z Gdańska. Do Bergen będzie można także latać z Krakowa linią Norwegian. Norwegian realizuje także loty z Warszawy i Szczecina. Połączenie z Bergen oferuje także niemiecka linia lotnicza- Lufthansa z Wrocławia.

Wizz Air stale zyskuje na popularności. Najwięcej połączeń oferuje z portu lotniczego w Katowicach. Wizz Air to przedstawiciel taniego latania, na wielu odcinkach musi konkurować z Ryanairem. Węgierska linia jest największym przewoźnikiem Europy środków- wschodniej. Jego główna baza lotnicza to Budapeszt. Ostatnio Wizz Air podobnie jak i inne tanie linie lotnicze zwiększył opłaty za bagaż rejestrowany. Wizz Air i tak przoduje w zakresie limitu bagażowego, gdyż Ryanair zezwala tylko na 20 kilogramów, Wizz Air natomiast na 32 kilogramy. Zawsze tanie linie lotnicze kojarzyły się z mniejszym komfortem. Obecnie tanie latanie zwiększa komfort podróży i standardy. Oczywiście mniejszy luksus przekłada się na niższe ceny za bilety lotnicze. Wizz Air za dodatkowa opłatą daje możliwość siedzenia w pierwszych rzędach pokładu samolotu a także rezerwacji miejsca. Coraz częściej oferuje także więcej udogodnień, po to by tanie latanie także było synonimem nie tylko bezpiecznej ale także przyjemnej podróży.

Wizz Air do końca lipca będzie latał z Okęcia. Następnie przeniesie samoloty do nowego portu lotniczego w Modlinie. Dzięki temu zaoszczędzi na opłatach lotniskowych. Obecnie wyprzedaje wiec bilety z aż 20 procentową obniżką cen.

Wizz Air

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 
X