Wizz air- zmiany w połączeniach

Sprzedaż biletów lotniczych do Tel Awiwu w linii wizz air było ogromnym wydarzeniem i długo zapowiadającym się przedsięwzięciem. Jednak obecnie okazało się, że wizz air chce latać do Tel Awiwu tylko sezonowo, obecnie zawiesza połączenia z portu lotniczego w Katowicach i Warszawie. Ostatnie loty odbędą się 30 sierpnia. Przewoźnik przeprasza za zamieszanie, obiecuje także zwrot kosztów za bilety lotnicze, osobom, które planowały loty jesienią. Wizz air nie podaje konkretnego powodu przerwania połączeń, obiecuje, że mogą one powrócić od wiosny. Wizz air zrezygnował także ze sprzedaży biletów lotniczych do Gruzji.

wizz air

Nowe trasy w wizz air

Wizz air rezygnuje z niektórych tras, jednak nie pozostawia klientów bez nowych możliwości. Z portu lotniczego w Warszawie możemy udać się do Dortmundu, Turynu, Larnaki, Lizbony. W cenie 188 złotych możemy kupić bilety lotnicze do Werony. Aby zachować najniższe ceny warto spakować się tylko w bagaż podręczny. Zostając członkiem wizz air klubu możemy także skorzystać z wielu ciekawych zniżek. Wizz air oferuje także wiele ciekawych połączeń na weekendy. W ostatnich latach linia otworzyła się także na loty do Norwegii. Między innymi w bardzo okazyjnych cenach możemy kupić bilety lotnicze do Oslo, Bergen i Stavanger. Wizz air ponadto wzbogacił swoją ofertę o możliwość rezerwacji hoteli. W ofercie ma ponad 300 hoteli w różnych miejscach Europy.

Wizz air- Okęcie

Obecnie najwięcej ofert linii wizz air możemy znaleźć w porcie lotniczym Okęcie. Wizz air przeszedł bardzo długą drogę, jeśli chodzi o lotniska w Warszawie. Początkowo chciał stacjonować na lotnisku w Modlinie. Jednak wielokrotne remonty sprawiły, że linia lotnicza miała poważne straty w związku z opóźnieniami i odwołaniami lotów. Dlatego postanowił przenieść wszystkie linie na główne lotnisko, z którego obecnie oferuje połączenia. Wizz air ma także bardzo bogatą ofertę z Katowic. W ostatnim czasie linia zmieniła limit bagażowy. Już teraz możemy wziąć 32 kilo bagażu rejestrowanego a także dwa rodzaje bagażu podręcznego.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 
X