Wyjątkowe wnętrza hotelu Tabaco

hotel TabacoHotel Tabaco to obiekt położony przy ulicy Kopernika w Łodzi, uznany za jeden z lepszych według polskich standardów. W skali dziesięciopunktowej otrzymał niemalże dziewięć punktów co czyni go fantastycznym miejscem wypoczynkowym. Co ciekawe Hotel Tabaco mieści się w zabytkowym, odrestaurowanym budynku, w którym dawniej mieściła się Wytwórnia Papierosów. Miejsce to jest wytworem grupy Arche, zajmującej się również tworzeniem hoteli historycznych takich jak miedzy innymi: Pałac Sieniawa (Sieniawa), Hotel Puławska Residence (Warszawa) czy Hotel Arche (Siedlce).

Wysiłki ekipy by zadowolić niemalże każdą zachciankę klientów, dbałość o szczegóły i elegancki wygląd zaowocowały nominacją w konkursie „ Poland’s Leading Boutique Hotel 2015” w kategorii najlepszy butikowy hotel. Hotel Tabaco ma szansę zabłysnąć podczas 22 edycji konkursku organizowanego przez World Travel Awards.

Polski hotel może czuć się w pełni doceniony i szczególnie wyróżniony. Nagroda przyznana przez World Travel Awards, jest uważana od 1993 jako jedna z najwyższych osiągnięć w branży turystycznej. Światowy prestiż i szacunek osiąga się już nawet poprzez nominację do konkursu. Amerykańskie pisma od dawna rozpisują się o nagrodach jako o „ The Oscars of The Travel Industry”. Rywalizacja budzi więc jak największe uznanie obiektów na całym świecie. Polska może być obecnie dumna z uczestnika, jak najbardziej godnego owej nagrody.

Dyrektor Generalny Hotelu Tabaco, Artur Trukawiński, z dumą przyznaje, że jego hotel jest świetną wizytówką Łodzi, pokazuje światu, że polskie miasta cały czas się rozwijają. Dyrektor jest dumny z nominacji oraz podsumowuje, że to wszystko zostało osiągnięte ciężką pracą całego zespołu. Hotel Tabaco zanotował w ostatnim sezonie wzrost klientów oraz znaczny popyt w świecie biznesu, wykorzystującym ich hotelową salę konferencyjną. Artur Trukawiński cieszy się zarówno z obecnego sukcesu jak i ze wszystkich dawniej już osiągniętych, zapowiada jednak, iż hotel nie poprzestanie na laurach, dalej będzie się rozwijał i miejmy nadzieję, brał udział w prestiżowych konkursach.

Hotel Tabaco oferuje swoim gościom 115 nowocześnie umeblowanych pokoi. Niesamowity wystrój wnętrz przyciąga nas do koniecznego skorzystania z jego usług. Przykładowo za najmniejszy jednoosobowy pokój zapłacimy 159 złotych (za jedną noc), za większy około 189 złotych. Dodatkowo hotel dysponuje aż 5 salami konferencyjnymi oraz bardzo chwaloną restauracją „ U Kretschmera” oferującą również kuchnię międzynarodową.

Nagrody już zdobyte przez hotel Tabaco to: „ European Property Awards 2014”- przyznane za najlepiej zaprojektowane wnętrza. Podsumowując jeżeli wybieramy się w podróż w pobliże województwa łódzkiego, naprawdę warto zanocować w niezwykłym hotelu Tabaco. Jeśli jesteśmy fanami współczesnego designu oraz nietuzinkowego wnętrzna będzie to miejsce w sam raz dla nas.

hotel Tabaco

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 
X