Z Wizz Airem do Skandynawii

Tanie linie lotnicze wraz z wiosną powoli ruszają z atrakcyjnymi promocjami. Na stronie Ryanaira pojawiają się powoli pojedyncze bilety lotnicze po 10 euro. Wizz Air natomiast zaproponował ciekawe połączenia z Gdańska do Skandynawii. Aby bilet był naprawdę tani należy zapłacić za niego przelewem, bukować miejsce na stronie linii lotniczej a przede wszystkim lecieć tylko z bagażem podręcznym. Wtedy cena przelotu równa się podanej pierwotnej cenie za bilet.

Skandynawia

Bagaż rejestrowany zawsze w tanich liniach lotniczych jest dodatkowo płatny. Za 30 złotych można polecieć do Malmo. Do Bergen Wizz Air realizuje połączenie za 65 złotych. Z Gdańska do Aarthus polecimy za 80 złotych. W tej samej cenie jest połączenie do Stavanger oraz Tampere. W promocyjnej cenie 80 złotych można z węgierską linią lotniczą polecieć także z Wrocławia do Forli. Port lotniczy Bologna- Forli znajduje się nieopodal znanego włoskiego miasta Bolonii. Wszystkie loty obsługiwane są przez jeden terminal. To lotnisko cieszy się dużą popularnością szczególnie w czasie wakacji, oraz krótkich wypadów. Mimo, że nie znajduje się centrum , jego lokalizacja pozwala na dogodny dojazd do centrum czy bazy hotelowej. Nieopodal lotniska znajdują się : hotel Gardenia, Hotel Michelangelo, czy Hotel Paradise Aiport. Jeśli chodzi o tanie linie lotnicze to realizuje tu połączenia Wizz Air a także Wind Jet. Na lotnisku znajduje się kantor wymiany walut, a także bezpłatne połączenie z Internetem. Bezpośrednio przy porcie pasażerowie mogą skorzystać z taksówek a także z busów, których odjazdy są dopasowane do rozkładu przylotów linii lotniczych.

Wizz Air obsługuje wiele polskich lotnisk a także oferuje korzystne połączenia do przeróżnych europejskich miast. Ceny biletów lotniczych czasami naprawdę są zaskakująco niskie. Z Łodzi do Dortmundu polecimy już za 39 złotych. Z Poznania bilet lotniczy do Rzymu kupimy w cenie za 69 złotych, a do Londynu za 89 złotych. Ceny zawierają podatki oraz opłaty lotniskowe.

Skandynawia

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 
X